Dzieła

W każdy trzeci piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Świętą wieczorną o godzinie 19:00, po której następuje wystawienie Najświętszego Sakramentu i jego adoracja do godziny 7:00 rano w sobotę. W kaplicy mieszczącej się w Domu Dziecka p.w. Św. Józefa, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety w Bolesławcu przy ulicy Kubika 4.

Więcej informacji

W poradni EFFATA każdy potrzebujący może uzyskać bezpłatnie pomoc z zakresu psychologii, pedagogiki, życia rodzinnego, pomocy duchowej, doradztwa zawodowego, a także z logopedii i dietetyki. Kilkanaście osób jest gotowych pomagać na miarę swojej wiedzy i możliwości.

Nie widzisz rozwiązania swoich problemów?

Nie wiesz, kto może Ci pomóc?

Przyjdź, napisz, zadzwoń. Pomożemy.

Więcej informacji

Dwa razy w roku Stowarzyszenie organizuje nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych, którzy chcą je świadomie przeżyć i odpowiedzialnie przystąpić do sakramentu małżeństwa.

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca 2023 roku, zostało poświęcone przez Biskupa Diecezji Legnickiej ks. Andrzeja Siemieniewskieg, Okno Życia, wielkie przedsięwzięcie pro-life, które zostało realizowane wspólnie ze zgromadzeniem Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to dzieło swoją przychylnością, pracą i pieniędzmi.

Więcej informacji