Z wielką radością pragniemy zaprosić na Święto Rodziny, które odbędzie się 11 czerwca 2022 roku w Bolesławcu. Będzie to czas wspólnej modlitwy, uwielbienia, śpiewu, radości oraz świadectw. Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej i IV Publicznego Liceum Zakonu Pijarów w Bolesławcu, obok której znajduje się duży plac/boisko.

W dzisiejszym świecie w sposób szczególny potrzeba nam świadków. Pragniemy poprzez to święto dać wspólne świadectwo wiary i modlitwy. Na placu szkolnym będzie mieścił się namiot adoracji, gdzie przez cały czas trwania spotkania będzie możliwość adoracji Pana Jezusa w NS, jak również  możliwość spowiedzi. Mszy Świętej o godzinie 15.00 będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Antoni Długosz, który po zakończeniu Eucharystii uda się z nami na Marsz dla Życia i Rodziny.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 690 622 271. Jeśli jest to możliwe, w przypadku grup prosimy o przekazanie informacji odnośnie wielkości grupy oraz o podanie konkretnej nazwy wspólnoty, która przybędzie na święto.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: dominik191086@gmail.com

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wiara-Rodzina-Życie z siedzibą  w Bolesławcu.